Godło Polski
„NASI BOHATEROWIE W ŻYCIU I SZTUCE”

„NASI BOHATEROWIE W ŻYCIU I SZTUCE”
25.10.2023

23 października 2023 roku grupa uczniów z naszej szkoły reprezentowała nas na XII Festiwalu Twórczości Środowisk Osób z Niepełnosprawnościami w Siedlcach. Wydarzenie to było zwieńczeniem XIV Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych pod hasłem „Nasi bohaterowie w życiu i sztuce”. Dla naszych aktorów było to pierwsze zetknięcie się z profesjonalną sceną teatralną i licznie zgromadzoną widownią. Podczas prezentacji przygotowanego na tę okazję występu – interpretacji utworu Marii Konopnickiej pt. „Stefek Burczymucha”, mogli poczuć dreszczyk prawdziwych emocji i aktorskiej tremy. Nie przeszkodziło to naszym reprezentantom pokazać swoich umiejętności. Publiczność nagrodziła ich występ gromkimi brawami.  Na koniec wszyscy zadowoleni i szczęśliwi pozowali do wspólnego zdjęcia i zaśpiewali piosenkę przewodnią festiwalu pt. „Bądź moim bohaterem”. Uczniów do występu przygotowały panie: Anna Pucyk i Ewa Bajora.


Wróć na górę