Godło Polski
ERASMUS+ DZIEŃ 6

ERASMUS+ DZIEŃ 6
20.05.2022

Dawno nas nie było 😎
Jak się zastanawiacie co u nas🤔
To nawet jak „nic” nie robimy😉, to dużo się dzieje💪
Wieczorne spacery i poranne zajęcia rekreacyjne na plaży ☀️🌅⛱️
 
W poszukiwaniu skarbów🕵️🪙💰
Nie było złota👑🛡️i księżniczki 💃 na wieży🏰
Ale zdobyliśmy coś więcej… Wiedzę📚
„Platamonas (gr. Πλαταμώνας) – miejscowość w Grecji w administracji zdecentralizowanej Macedonia-Tracja u podnóży masywu Olimp.
Znana ze wzniesionego przez krzyżowców średniowiecznego zamku. W czasach Bizancjum prócz szlaku lądowego kontrolował on również szlak morski z Eubei do Salonik. Zamek Platamonas został wzniesiony w XI w.”
 
W piątek poznawaliśmy sylwetki zawodów: hodowca psów i mechanik pojazdów samochodowych w ich miejscach pracy. Dowiedzieliśmy się jak prowadzi się hodowle, w jaki sposób uzyskuje najlepsze potomstwo, jakie czynniki kontrolują hodowcy, obserwowaliśmy dobermany w ich środowisku i w relacji z hodowcą. Oswajaliśmy lęki w kontaktach ze zwierzętami. Poznawaliśmy międzynarodowe przepisy hodowli oraz różnice w opiece nad zwierzętami bezpańskimi w Polsce i Grecji. I skręcaliśmy tarcze sprzęgłowe 🙂
 
Zespół Placówek w Łukowie🧳
Erasmus➕Mobilność bez barier 🙋
Edukacja szkolna🧑‍🏫📚

Wróć na górę