Godło Polski
Podsumowanie konkursu plastycznego „Wiosna”

Podsumowanie konkursu plastycznego „Wiosna”
12.05.2021

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „WIOSNA ” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było wprowadzenie wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego  w świat wartości estetycznych, kształtowanie wartości twórczych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez wspólne  wykonanie pracy plastycznej w grupach. Wychowankowie grup wspólne z nauczycielami wykonali  techniką dowolną prace plastyczne   ukazujące piękno wiosny.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego: Katarzyna Koć, Izabela Grzyb i Grażyna Strachota.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Wszystkim  gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Wszystkie prace zostały wyróżnione, a wychowankowie otrzymają nagrody za wykonanie pięknych prac.


Wróć na górę