Godło Polski
„Moja szkoła ma 60 – lat” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.

„Moja szkoła ma 60 – lat” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.
26.04.2021

Z okazji jubileuszu 60 – lecia naszej szkoły zorganizowany został konkurs plastyczny pt. „Moja szkoła ma 60 -lat”. Na konkurs wpłynęło 47 prac. Jury musiało podjąć bardzo trudną decyzję ponieważ wszystkie prace były piękne i w ciekawy sposób ukazywały miejsce w którym uczymy się, odpoczywamy i bawimy. Prace przedstawiały budynek naszej szkoły, imprezy, które zapadły nam w pamięci. Niektórzy uczniowie upamiętnili samochód, którym codziennie przyjeżdżają do szkoły. Technika wykonania prac również była różnorodna. Jednym słowem każda praca jest oryginalna i niepowtarzalna.  Wszyscy autorzy są zwycięzcami tego konkursu, ponieważ w bardzo emocjonalny sposób ukazali jak ważnym miejscem jest dla nich szkoła, która ma tak długie tradycje i jest ważną instytucją na mapie naszego regionu. Jury po długich naradach przyznało nagrody następującym uczniom:

Klasy I – III

 1. Karolina Janikowska
 2. Magdalena Lewczuk

Klasy IV – VI

 1. Michał Celinski
 2. Dominik Kolczyński
 3. Karolina Klejna

Szkoła ponadpodstawowa

 1. Aneta Wolińska
 2. Karol Wylotek
 3. Andrzej Blicharz

Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy

 1. Norbert Konstanty
 2. Alan Jabłoński
 3. Michał Miszta

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za tak duże zainteresowanie konkursem  i zaangażowanie w przygotowanie prac. Naszej szkole życzymy 100 – lat. Nagrody zostaną rozdane podczas imprezy jubileuszowej, która odbędzie się w czerwcu 2021 r.

Organizatorzy konkursu: A. Szaniawska, E. Olek, M. Wysokińska, M. Zaniewicz

(Opracowała A. Szaniawska)


Wróć na górę