Godło Polski
KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI

KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI
11.04.2021

Zapraszamy wszystkich uczniów SOSW i ORW do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pt. „DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW”. 

Celem konkursu jest podnoszenie świadomości niekorzystnego wpływu odpadów na środowisko przyrodnicze oraz człowieka. Poprzez udział w konkursie zachęcamy wszystkich do propagowania zasad ponownego wykorzystania odpadów.  ROBIĄC „COŚ Z NICZEGO” W PROSTY SPOSÓB CHRONISZ ŚRODOWISKO!

Zasady konkursu:

  1. Konkurs polega na wykonaniu prac z różnego rodzaju odpadów, np.: butelek, pojemników plastikowych, kartonów, puszek, zużytych opakowań, itp. Mogą to być np. zabawki, skarbonki, pojemniki na przybory szkolne, sprzęty, które mogą się jeszcze przydać człowiekowi.
  2. Prace należy złożyć do organizatorów do dnia 20.04.2021, a w przypadku zdalnego nauczania prace składamy w formie zdjęć. Zdjęcia prac należy wysłać na adres: ania@wp.pl
  3. Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane w 4 kategoriach:
  • Wychowankowie grup rewalidacyjno-wychowawczych
  • Uczniowie z klas 1-3
  • Uczniowie z klas 4-8
  • Uczniowie z klas ponadpodstawowych
  1. Każda praca musi być podpisana- imię, nazwisko, klasa/grupa.

Organizatorzy: Anna Pucyk, Emilia Olek


Wróć na górę