Godło Polski

Materiały do samodzielnej pracy 2020/2021

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Klasa Iab – wychowawca p. Marta Matusiak
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1ZU-q4GzGAcUPwowkgTW0T7gOn3SG3RxL?usp=sharing

 

Klasa IIab/IIIa – wychowawca p. Anna Krasuska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1LeXJi3E7SyW_1fINskmwJLTi6BGSunsX?usp=sharing

 

Klasa IIc/IIIb  – wychowawca p. Małgorzata Badurka
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1y-a-9uIfKIGN7q53CtwpFdujBr1W–t1?usp=sharing

 

Klasa IVa/VIc – wychowawca p. Agnieszka Szaniawska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1-05umQ_lwC4e89ffosfZVhgXa7sx2SIt?usp=sharing

 

Klasa Vac – wychowawca p. Iwona Sulej
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1mTBzDQBYOKrK736Cu6m0aFwIs6F3FxFf?usp=sharing
 
Klasa VIa – wychowawca p. Bożena Tryboń
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1wTerM_QUq6TxebBHKXtgIk6PUzB-9YSv?usp=sharing

 

Klasa Vb/VIb – wychowawca p. Dorota Trochimska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1qR8_CPWtRuxGkoeuBgwPCoRs5BA0POc1?usp=sharing

 

Klasa Vd/VId/VIIb – wychowawca p. Ewa Bajora
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1dcI9GrQrwIiE5aam9Jx42z1j-n0EIm8d?usp=sharing

 

Klasa VIIab/VIIIab – wychowawca p. Renata Mościcka
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/19IFzz2iWCLdZ5z5QOUCwWxlfeV0PZRIr?usp=sharing

 

SZKOŁA BRANŻOWA:

Klasa IIa – wychowawca p. Wojciech Kokosiński
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1YlO_86R_AvBU5muhYazmF8EqpTOWEL8f?usp=sharing
 
Klasa IIb – wychowawca p. Ewa Krupa
1210.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1SkDd6e4g-FMvuxJPyYoxBYBNO3OW_Sqb?usp=sharing

 

Klasa IIIa – wychowawca p. Ewa Krupa
12.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1Dg9ocdzu70sQSRrZvhzvIY2Bd918W4Rn?usp=sharing
 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY:

Klasa Iazp – wychowawca p. Elżbieta Abramek
12.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1u_hn2ov8At4gFuJaI_tVSOOqTXqw13ON?usp=sharing

 

Klasa IIazp – wychowawca p. Ewa Listopad
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1RDw9lwipnx7KzvO9FFnCWh_SSw2YNsgG?usp=sharing

 

Klasa IIb/IIIazp – wychowawca p. Agnieszka Nawrocka
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1asDXidDKhtfvLVW61b9lDVYMAuDklhtH?usp=sharing

 

Klasa IIc/IIIbzp – wychowawca p. Agnieszka Koźlak
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1qyMgf3H9UsZZrFH5A1yfnlua-bWUldj2?usp=sharing

 

Klasa IIIczp – wychowawca p. Agnieszka Dybciak
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1ZlLxFlgKNybdVsOpcKPX7hP7mkOU0owD?usp=sharing

 

OŚRODEK REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZY:

Grupa I – wychowawca p. Grażyna Strachota
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1zYlyplrTMiSFaxzDBpLyd6oewlouqvPv?usp=sharing

 

Grupa IV – wychowawca p. Aneta Osińska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1DkkXsD1eoBoouP1IgBTkEt-YJMyOgfvH?usp=sharing
 
Grupa V – wychowawca p. Lidia Jasińska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/14Uxkyiu0KuG-CgTrEDihYcl9VMekX8D2?usp=sharing

 

Grupa VI – wychowawca p. Dominika Tuszyńska
12.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/11vhukISyClRQnEtcglDMHvip038MPXla?usp=sharing

 

Grupa VII – wychowawca p. Karolina Turska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia:
https://drive.google.com/drive/folders/1BEWxinCpnz-p6MGS1UnNRff2Zpknh07Q?usp=sharing

 

Grupa VIII – wychowawca p. Anna Strzyżewska
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1xMaB2SvfD0UG8U0lDZDNr7xsMChd38Lg?usp=sharing

 

Grupa IX – wychowawca p. Agnieszka Szczygielska
12.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1Sp3qfapvKKs4OgJ3mp_Ms5woQLWQDKjt?usp=sharing

 

Grupa X – wychowawca p. Agnieszka Sójka
08.10.2020 – 16.10.2020, Zajęcia: https://drive.google.com/drive/folders/14ufGJFQ0Pr3EnuOp_OMTbQBaTBG6_H8I?usp=sharing
 
Wróć na górę