Godło Polski
ZBIÓRKA DLA PATRYCJI

ZBIÓRKA DLA PATRYCJI
07.02.2022

Wśród pracowników Zespołu Placówek w Łukowie zorganizowaliśmy szybką zbiórkę środków finansowych dla naszej uczennicy Patrycji. Przed Patrycją kosztowna operacja bioder w Europejskim Instytucie Pale’a.  Zbiórka była naszą odpowiedzią na apel Jej Rodziców.

Jednocześnie był to również sposób, aby w tak niekonwencjonalny sposób uczcić 15-ste urodziny Patrycji.

Patrycja! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzymy Ci mnóstwo dobrych aniołów tu na ziemi, którzy otworzą dla ciebie czułe serca i hojne dłonie. Niech marzenia o operacji, która poprawi komfort Twojego życia spełnią się w całości. Jesteśmy z Tobą!!!

Zachęcamy ludzi wielkiego serca do udziału w różnorodnych formach wsparcia razem z nami. Przyjmujemy przedmioty na licytację na Facebook’u i zachęcamy do udziału w licytacjach.

Poniżej załączamy link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/patrycja-sulej


Wróć na górę