Godło Polski
ANDRZEJKI

ANDRZEJKI
01.12.2021

Andrzejki mają długą historię w tradycji szkolnej.  W tym roku z powodu pandemii miały nieco inny charakter. Na szkolnym korytarzu, podczas kolejnych przerw, dyżurowali uczniowie reprezentujący Samorząd Uczniowski i pod opieką nauczycieli prowadzili zabawy i wróżby. Dekorację stołu wykonali wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Chętnych do  wróżenia nie brakowało, a  czarodziejskie rekwizyty budziły ciekawość.

W tym dniu uczniowie Szkoły Branżowej  o kierunku cukierniczym rozdawali upieczone przez siebie ciasteczka z wróżbą.

Organizatorzy wydarzenia kilka dni wcześniej rozdali w SOSW i ORW karty pracy i materiały dydaktyczne poświęcone tradycjom andrzejkowym w Polsce. Miejmy nadzieję, że już w przyszłym roku odbędzie się z tej okazji upragniona dyskoteka.


Wróć na górę