Godło Polski
KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ”

KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ”
16.12.2020

Wychowawcy Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego: Dominika Tuszyńska, Grażyna Strachota i Aneta Osińska zaprosiły wychowanków do udziału w konkursie na „Najpiękniejszą ozdobę świąteczną”. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem, zarówno uczący się stacjonarnie jak i zdalnie.

Celami konkursu były propagowanie tradycji związanych ze świętami, pobudzanie wyobraźni i inwencji twórczej. Udział w konkursie miał wspomóc wspólne przeżywanie radości związanej z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia w gronie najbliższych.

Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac, co niezwykle cieszy organizatorów. Są one niezwykle pomysłowe, wymagały wiele pracy i zaangażowania. Jury będzie miało twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzców. Zdjęcia prac zostaną opublikowane na stronie szkoły, a wkrótce ukaże się także lista laureatów.

Uczestnicy mogą także powalczyć o Nagrodę Specjalną. Otrzyma ją ta osoba, której zdjęcie świątecznej ozdoby zdobędzie najwięcej polubień na naszej stronie Facebook. Zachęcamy do głosowania!

Opracowała: Aneta Osińska


Wróć na górę