Godło Polski
SPORTOWY MEETING OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

SPORTOWY MEETING OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
30.05.2026

W dniach 22-24 maja w Olecku odbył się SPORTOWY MEETING OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. W rywalizacji sportowej wzięło udział 5 zespołów z Olecka, Suwałk, Siedlec i Łukowa. Reprezentacja Zespołu Placówek pod opieką Renaty Mościckiej i Grzegorza Celińskiego uczestniczyła w tej imprezie już po raz 3. Z tegorocznej edycji wracamy z bogatym dorobkiem. Drużyna zwyciężyła w konkurencji przeciągania liny, a w rywalizacji na torze przeszkód zajęła trzecią lokatę. W indywidualnych zmaganiach wyróżnienia otrzymali:

  • Diana Zielińska -3 miejsce,
  • Julia Jeleszuk – 2 miejsce
  • Piotr Tomaszewski – 1 miejsce w konkurencji strzał do bramki,
  • Jakub Biaduń – 3 miejsce w zwisie na drążku,
  • Krzysztof Kożuchowski – 2 miejsce w rzucie woreczkiem do celu,
  • Piotr Zientara – 3 miejsce,
  • Patryk Gajowniczek – 1 miejsce w rzucie do kosza,
  • Magdalena Lewczuk – 2 miejsce w rzucie piłką lekarsk,
  • Dawid Krasuski – 3 miejsce w rywalizacji na rowerze powietrznym (airbike).

Atrakcje w czasie wolnym to oczywiście wspólna dyskoteka, spacery oraz szanty na Oleckim rynku.


Wróć na górę