W dniach 22-24 maja w Olecku odbył się SPORTOWY MEETING OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. W rywalizacji sportowej wzięło udział 5 zespołów z Olecka, Suwałk, Siedlec i Łukowa. Reprezentacja Zespołu Placówek pod opieką Renaty Mościckiej i Grzegorza Celińskiego uczestniczyła w tej imprezie już po raz 3. Z tegorocznej edycji wracamy z bogatym dorobkiem. Drużyna zwyciężyła w konkurencji przeciągania liny, a w rywalizacji na torze przeszkód zajęła trzecią lokatę. W indywidualnych zmaganiach wyróżnienia otrzymali:
- Diana Zielińska -3 miejsce,
- Julia Jeleszuk – 2 miejsce
- Piotr Tomaszewski – 1 miejsce w konkurencji strzał do bramki,
- Jakub Biaduń – 3 miejsce w zwisie na drążku,
- Krzysztof Kożuchowski – 2 miejsce w rzucie woreczkiem do celu,
- Piotr Zientara – 3 miejsce,
- Patryk Gajowniczek – 1 miejsce w rzucie do kosza,
- Magdalena Lewczuk – 2 miejsce w rzucie piłką lekarsk,
- Dawid Krasuski – 3 miejsce w rywalizacji na rowerze powietrznym (airbike).
Atrakcje w czasie wolnym to oczywiście wspólna dyskoteka, spacery oraz szanty na Oleckim rynku.


