14 maja 2026 roku uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w Dniach Otwartych zorganizowanych przez Ośrodek Wsparcia „Przylądek”. Podczas wizyty uczniowie poznali ofertę ośrodka, zwiedzili pracownie, wzięli udział w warsztatach plastycznych. Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez uczestników oraz ich opiekunów. Dużo radości sprawiło nam również spotkanie z naszymi absolwentami, którzy opowiedzieli nam czym się aktualnie zajmują oraz jakie mają plany na przyszłość. Wycieczka została zorganizowana w ramach realizacji Programu Doradztwa Zawodowego.




















