Godło Polski
ZAWODY SPORTOWE DLA WYCHOWANKÓW OŚRODKA REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZEGO

ZAWODY SPORTOWE DLA WYCHOWANKÓW OŚRODKA REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZEGO
18.06.2024

Wychowankowie ORW spędzili dzień na sportowo. W dniu 18 czerwca br. na terenie Domu Działkowca ROD Niedźwiadek dzieci i młodzież wraz z nauczycielami wzięli udział w zawodach Sprawni Razem. Konkurencje sportowe wybrano biorąc pod uwagę potencjał dzieci. Były m.in. rzuty do celu, tor przeszkód, zabawy ruchowe . W przerwach między zabawami sportowymi wszyscy odpoczywali wspólnie na świeżym powietrzu wśród pięknej zieleni. Zawody zorganizowali R. Walecki, M. Walecka, M. Goławska, M. Pracz, J. Kucharzak, A. Strzyżewska, L. Celińska. Z terenu ROD mogliśmy skorzystać dzięki życzliwości p. Ryszarda Smolarza, za co gorąco dziękujemy.


Wróć na górę