Godło Polski
SPORTOWO – KULTURALNE WARSZTATY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

SPORTOWO – KULTURALNE WARSZTATY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
13.06.2024

Po raz kolejny w tym roku mamy okazję odwiedzić Mazury. Tym razem wybraliśmy się do miejscowości Dudki obok Olecka. W dniach 12-16.06.2024 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczą w sportowo-kulturalnych warsztatach osób niepełnosprawnych. Środa była dniem otwarcia imprezy. Wieczorem po przybyciu na miejsce i zakwaterowaniu w Hotelu Panorama uczestnicy zjedli posiłek i zapoznali się z przygotowanym przez organizatorów programem. Czwartek był już dniem aktywności, rywalizacji oraz integracji i dobrej zabawy. Od rana nasi uczniowie rywalizowali w zawodach Boccia, rozwijali swoją sprawność fizyczną podczas nordic walking, piłki siatkowej, piłki nożnej. Brali też udział w zajęciach teatralnych oraz artystycznych. Zwieńczeniem tego dnia była wspólna zabawa na wieczornej dyskotece. Pozdrawiamy i zapraszamy do śledzenia relacji na stronie naszej szkoły.


Wróć na górę