Godło Polski
MISTERIUM WIELKANOCNE

MISTERIUM WIELKANOCNE
20.03.2024

Wielkanoc to radosne święto, które przypomina nam o zwycięstwie życia nad śmiercią. To czas refleksji o tym, że wiara, nadzieja i miłość pozwalają nam przetrwać w trudnych mementach.

Podtrzymując coroczną tradycję, 20 marca 2024 r. cała społeczność Zespołu Placówek oraz zaproszeni goście zgromadzili się na uroczystym apelu z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.  

Uczniowie szkoły podstawowej, szkoły przysposabiającej do pracy i szkoły branżowej pod opieką nauczycieli przygotowali pantomimę pt. „Ręce”. Głęboka refleksja i zaduma, oraz utwory muzyczne towarzyszące inscenizacji wprowadziły wszystkich w atmosferę Triduum Paschalnego oraz Świąt Zmartwychwstania naszego Pana.

Takie wydarzenia przypominają nam o sile i wartości naszej wiary i tradycji.

Organizatorzy: G. Ryszkowska, E. Bajora, M. Olszewski.


Wróć na górę