Godło Polski
SPOTKANIE W MUZEUM REGIONALNYM W ŁUKOWIE

SPOTKANIE W MUZEUM REGIONALNYM W ŁUKOWIE
11.03.2024

8 marca 2024 roku (Dzień Kobiet) w Muzeum Regionalnym w Łukowie odbyło się spotkanie przy kawie, podczas którego przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli zwycięzcy licytacji obraz namalowany podczas warsztatów prowadzonych przez Pana Mirosława Greluka i Piotra Goławskiego. Obraz wylicytowała Pani Danuta Kowal – dyrektor Zespołu Placówek w Łukowie. W uroczystym spotkaniu uczestniczył Pan Dariusz Szustek – Starosta Łukowski, Pan Janusz Kozioł – Wicestarosta Łukowski, przedstawiciele Rady Rodziców, Pan Mariusz Burdach – dyrektor Muzeum Regionalnego w Łukowie oraz Pan Mariusz Zaniewicz – wicedyrektor Zespołu Placówek w Łukowie. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na organizację zajęć z dogoterapii dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego. Podczas spotkania wszystkie Panie otrzymały kwiaty z okazji swojego święta. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcie. Pomysłodawcą licytacji jest Rada Rodziców. Kolejny voucher oraz obraz wystawiony na licytację zostanie przekazany 21 marca 2024 roku. (Światowy Dzień Zespołu Downa).


Wróć na górę