Godło Polski
DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET
08.03.2024

Dnia 8 marca jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Od samego rana dla naszych koleżanek czekały pyszne cukierki oraz piękne kwiaty w pokoju nauczycielskim.

Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali słodki upominek oraz własnoręcznie wykonane kwiatki i własnoręcznie upieczone ciasteczka, które rozdawali wszystkim paniom i koleżankom.

W tym wyjątkowym dniu w Zespole Placówek w Łukowie panowie przygotowali dla wszystkich kobiet miłą niespodziankę. Każda z pań, dziewczyn mogła uczestniczyć w pamiątkowej sesji przy stoliku nakrytym obrusem, przystrojonym mnóstwem kwiatów. Zdjęcia wszystkim paniom robili nasi uczniowie przy pomocy sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Wszystkim Paniom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń. Mamy nadzieje, że ten dzień będzie dla Was wyjątkowy.

Organizatorzy: G. Gomółka, A. Łukowski, Samorządu Uczniowski

Przedstawiamy poniżej filmik z sesji zdjęciowej oraz galerię zdjęć naszych uczniów z Samorządu Uczniowskiego podczas składania życzeń i częstowania słodkościami.


Wróć na górę