Godło Polski
CHOINKA W OŚRODKU REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZYM

CHOINKA W OŚRODKU REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZYM
25.01.2024

Jeśli jest karnawał, to musi być też impreza karnawałowa. 24 stycznia, Wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w takt muzyki uczcili trwający karnawał. Tańcząc „Kaczuchy” czy też robiąc długi pociąg, doskonale się bawili i integrowali. A, że radosne pląsy są sporym wysiłkiem, to z radością udawali się na poczęstunek, za który dziękujemy naszej wspaniałej Radzie Rodziców.

Prawdziwy bal musi mieć również swoją Królową i Króla. Wybór nie był łatwy, gdyż dzieci i młodzież bawili się wspaniale. Urzekły nas jednak stroje i doskonała postawa Gabrysi Murawiec i Oskara Brzozowskiego. To oni zostali nasza Królewską Parą podczas Choinki.

Każdy opuścił bal zmęczony, ale zadowolony.

Organizatorzy: G. Strachota, M. Bujak, M.Zabłocka, J. Kucharzak, G. Gomółka


Wróć na górę