Godło Polski
CHOINKA SZKOLNA

CHOINKA SZKOLNA
25.01.2024

Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, konkursy, piękny wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawili się uczniowie Zespołu Placówek 24 stycznia 2024r.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Uczestnicy świetnie bawili się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brali udział w najróżniejszych konkursach, takich jak: taniec z gazetą, taniec z krzesełkami, taniec z balonami, zabawa w kółeczku. Za udział w konkursach oraz całej zabawie wszyscy uczestnicy otrzymali pyszne, słodkie upominki. 

Pod koniec balu wybrany został uczestnik z najpiękniejszym i najciekawszym przebraniem, którym została Paulina Pietrzak oraz król i królowa balu, którymi zostali Patryk Gajowniczek oraz Weronika Piotrowska.

Wspólna zabawa minęła wszystkim miło i bardzo szybko. Kiedy czas zabawy dobiegł końca nasi wychowankowie z żalem opuszczali balową salę.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować paniom z Komitetu Rodzicielskiego za ofiarowaną pomoc finansową i życzliwość w zorganizowaniu naszego balu.

Zdjęcia wykonał nasz uczeń Krzysztof Pszczoła aparatem cyfrowym zakupionym w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Imprezę zorganizowali: G. Gomółka, M. Mazur, M. Niedziałek, A.Izdebska, W. Kokosiński


Wróć na górę