Godło Polski
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W UNIHOKEJU

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W UNIHOKEJU
10.11.2023

W czwartek 09.11.2023 w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły pod wodzą nauczycieli wychowania fizycznego Pani Renaty Mościckiej i Pana Grzegorza Celińskiego w składzie: Antonina Czarnacka, Karolina Janikowska, Igor Sadowski, Cezary Chorchel, Patryk Szczuchniak, Michał Celiński, Jakub Małkowski wywalczyli II miejsce i tytuł vice mistrza Województwa Lubelskiego w kategorii szkół podstawowych. Zabrakło nam zwycięstwa w finale abyśmy reprezentowali nasze województwo na Mistrzostwach Polski. Wyróżnienie indywidualne i tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymała Karolina Janikowska . Uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar oraz dyplomy, a utracone kalorie uzupełnili w restauracji McDonald’s.

Wróć na górę