Godło Polski
UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA SALI TERAPEUTYCZNEJ – URZĄDZENIE C-EYE

UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA SALI TERAPEUTYCZNEJ – URZĄDZENIE C-EYE
13.10.2023

W dniu 12 października 2023 w Zespole Placówek w Łukowie dokonano oficjalnego otwarcia pracowni terapeutycznej wyposażonej w urządzenie do terapii komunikacji oraz widzenia C- Eye. Cyberoko zostało pozyskane w ramach projektu „MAMO, TATO POPATRZ, POSŁUCHAJ JAK MÓWIĘ” dzięki dotacjom od Fundacji PKO Banku Polskiego oraz przy wsparciu naszych lokalnych organizacji tj: Łukowskiego Stowarzyszeniu Wspierania Osób z Autyzmem i Ich Rodzin „Labirynt”, Stowarzyszenia „Przymierze dla Ziemi Łukowskiej” oraz „Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju”.

Podczas spotkania odbyła się prelekcja oraz prezentacja urządzenia C-Eye w praktyce.

Dziękujemy za obecność na tym ważnym dla nas wydarzeniu Pani Aleksandrze Śledź- kierownik  z PKO Banku Polskiego S.A. z oddziału nr 1 w Łukowie reprezentującą Fundację PKO Banku Polskiego, Pani Grażynie Kulik Prezes Łukowskiego Stowarzyszeniu Wspierania Osób z Autyzmem i Ich Rodzin „Labirynt”,  Panu Sławomirowi Smolak Prezesowi Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju oraz wszystkim przybyłym gościom.

Celem projektu „MAMO, TATO POPATRZ, POSŁUCHAJ JAK MÓWIĘ” jest wszechstronne wsparcie w rozwoju mowy, słuchu, a przede wszystkim komunikacji osób z niepełnosprawnością w tym z podrażnieniem mózgowym, autyzmem tj.; prowadzenie terapii z zakresu komunikacji i widzenia za pomocą urządzenia C- Eye.

Urządzenie C-Eye cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów oraz stanowi motywację do aktywnej i efektywnej pracy terapeutycznej naszych podopiecznych.  


Wróć na górę