Godło Polski
REHABILITACJA 25 PLUS – WYJŚCIE DO KINA

REHABILITACJA 25 PLUS – WYJŚCIE DO KINA
19.01.2023

W dniu 18 stycznia 2023 roku uczestnicy programu  REHABILITACJA 25 PLUS  udali się do kina ,,Łuków” i uczestniczyli w projekcji filmu animowanego pt. ,,YUKU i magiczny kwiat”. Jest to historia myszki Yuku, która  mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć. .Czy Yuku uda się pomóc babci i znaleźć magiczny kwiat? Tego właśnie dowiedzieli się oglądający film uczestnicy programu. Wspólne wyjście do kina pozwoli kształtować  wrażliwość estetyczną poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtować  nawyki  kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz w środkach transportu.

Opiekunowie: L. Jasińska, D. Trochimska, G.Gomółka


Wróć na górę