Godło Polski

Grono Pedagogiczne Zespołu Placówek w Łukowie

Dyrektor zespołu:

Danuta Kowal

Wicedyrektor:

Ewa Kłosińska

język polski:

Elżbieta Abramek

Ewa Bajora

Ewa Kłosińska

matematyka:

Bożena Tryboń

matematyka, fizyka:

Iwona Sulej

język angielski:

Anna Pucyk

biologia:

Maryla Woźniak

chemia:

Lidia Piechocka

geografia:

Małgorzata Wielgosz

historia:

Agnieszka Szaniawska

wos:

Mariusz Zaniewicz

informatyka:

Bożena Michałko

plastyka:

Agnieszka Dybciak

Agnieszka Koźlak

technika:

Andrzej Łukowski

wychowanie fizyczne:

Małgorzata Bujak

Renata Mościcka

Grzegorz Celiński

Jacek Kęzik

religia:

Monika Kraszewska

Beata Osiak

Grażyna Ryszkowska

muzyka:

Agnieszka Szaniawska

przedmioty zawodowe, zajęcia praktyczne:

Ewa Krupa

Wojciech Kokosiński

Anna Kołodziej

nauczanie zintegrowane:

Agnieszka Sójka

Małgorzata Badurka

Lidia Jasińska

Marta Matusiak

przysposobienie do pracy:

Hanna Szynalik

Agnieszka Nawrocka

Dorota Trochimska

Ewa Listopad

grupy rewalidacyjne:

Izabela Grzyb

Anna Krasuska

Katarzyna Koć

Lidia Celińska

Aneta Osińska

Marta Matusiak

Marta Niedziałek

Karolina Turska

Anna Strzyżewska

Aneta Świderska

Agnieszka Szczygielska

Radosław Walecki

Grzegorz Gomółka

Justyna Kucharzak

Grażyna Strachota

Mariusz Olszewski

Dominika Tuszyńska

korektywa:

Iwona Abramek

rehabilitant:

Marta Goławska

Monika Walecka

Radosław Walecki

Agnieszka Pracz

Lidia Celińska

logopeda:

Aleksandra Smolak

Beata Jakubiec

Emilia Olek

Agata Kupień

Hanna Szynalik

SI:

Maryla Woźniak

Renata Mościcka

Agnieszka Szaniawska

Aneta Świderska

EEG Biofeedback:

Mariusz Zaniewicz

terapia metodą Tomatis:

Małgorzata Sołtyszewska

wychowawcy internatu:

Karol Kowal

Bogdan Makosz

Marcin Mazur

Marian Michałko

Dorota Panasiuk

Magdalena Wysokińska

biblioteka:

Renata Bednarczyk

świetlica:

Anna Kryczka - Wysokińska

Grażyna Strachota

psycholog:

Ewelina Federowicz

pedagog szkolny:

Magdalena Wysokińska

Mariusz Zaniewicz

Wróć na górę