Kolędowanie w Zespole Placówek w Łukowie

Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Zespołu Placówek w Łukowie oraz zaproszeni goście spotkali się na szkolnej wigilii. To spotkanie wpisało się również w obchody 10-lecia pracy w nowym budynku oraz 56-lecia istnienia szkolnictwa specjalnego w powiecie łukowskim.

Wigilijne spotkanie odbyło się 20 grudnia. Spotkali się na nim uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy oraz zaproszeni goście. Wigilia w Zespole Placówek obchodzona jest co roku, jednak tegoroczne spotkanie było wyjątkowe. Było bowiem kolejnym już wydarzeniem zorganizowanym w ramach obchodów 56-lecia istnienia szkolnictwa specjalnego w powiecie łukowskim oraz 10-lecia oddania do użytku budynku szkoły.

Podczas spotkania wspólnie odśpiewano kolędy i pastorałki. Gościnnie wystąpiła Orkiestra Dęta im. A. Próchniewicza pod kierownictwem Tadeusza Bochmana. W świąteczną atmosferę wprowadziła zebranych scenografia przygotowana przez nauczycieli oraz kostiumy uczniów, którzy wcielili się w biblijne postacie Maryi, Józefa oraz aniołów. Spotkanie zakończyło się dzieleniem się opłatkiem oraz świątecznymi życzeniami.

(1/33): (2/33):
(3/33): (4/33):
(5/33): (6/33):