Godło Polski

Kalendarium

Kalendarium imprez szkolnych

2018/2019

Lp.

 Rodzaj planowanych działań

 Osoby odpowiedzialne

Przewidziany termin realizacji
1. Narodowe Czytanie 2018 E.Bajora, A.Pucyk, R.Bednarczyk

IX
 

2.

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

I.Sulej, B.Tryboń

 

 

IX

3. Spotkanie z policjantami A.Kryczka-Wysokińska ,I.Abramek IX
4. Powiatowy Turniej Boccia B.Tryboń,A.Smolak,K.Turska

,A.Szczygielska, G.Celiński

 

IX

 

5. Dzień Chłopaka-dyskoteka A.Sójka, M.Wysokińska(SU) IX
6 Ogólnopolski Dzień Tornistra A.Sójka(SU), A.Pucyk X
7.  Dzień Komisji Edukacji Narodowej M.Olszewski,I.Grzyb,M.Matusiak,A.Strzyżewska, A.Kołodziej

 

X
8. Konkurs wiedzy o Janie Pawle II B.Osiak, G.Ryszkowska X
9. Obchody 100- lecia Niepodległości A.Szaniawska,A.Kryczka Wysokińska, G.Gomółka, J.Kucharzak

 

XI
10. Andrzejki A.Kryczka-Wysokińska

M.Matusiak,G.Gomółka, I.Abramek(Wolontariat)

 

XI

11. Światowy Dzień Życzliwości E.Federowicz, B.Tryboń

 

XI
12. Góra Grosza R.Bednarczyk, I.Sulej, SU, Koło Wolontariatu

 

XI-XII
13.. Kiermasze świąteczne A.Dybciak A.Koźlak,A.Nawrocka

A.Strzyżewska,A.Pracz

 

 

 

XII

IV

14. Warsztaty bożonarodzeniowe A.Kryczka-Wysokińska,

G.Strachota,I.Abramek, M.Niedziałek(Koło Wolontariatu).

M.Wysokińska, D.Tuszyńska

XII
15. Jasełka B.Osiak, A.Kryczka-Wysokińska, D.Trochimska, G.Ryszkowska

 

XII
16. Spotkanie opłatkowe pracowników A.Kupień,M.Olszewski,

D.Trochimska,M.Bujak

 

XII
17. Zabawa choinkowa D.Trochimska, E.Listopad

A.Sójka ,M.Wysokińska (Samorząd Uczniowski)

 

I
18. Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego ,,Sprawni Razem” J.Kęzik, A.Łukowski, M.Bujak I/II
19. Organizacja ferii zimowych E.Listopad,D.Trochimska,

A.Strzyżewska

,A.Nawrocka,M.Badurka

 

II
20 Światowy Dzień Liczby Ω B.Tryboń, I,Sulej

 

III
21. Pierwszy dzień wiosny

 

A.Szaniawska,G.Gomułka,

A.Kryczka-Wysokińska

 

III
22. Misterium Wielkanocne B.Osiak, ,G.Ryszkowska,

I.Grzyb,G.Strachota

 

IV
23. Spotkanie wielkanocne pracowników E.Olek,M.Matusiak,

D.Trochimska,M.Olszewski

 

IV
24. Dzień Zdrowia A.Kryczka-Wysokińska,

I.Abramek,G.Strachota

IV
25. Szkolne obchody „Dnia Ziemi” A.Kryczka-Wysokińska,

M.Woźniak,G.Gomółka.

M.Niedziałek

 

IV
26. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu E.Federowicz,B.Tryboń,

A.Smolak,B.Jakubiec

 

IV
27. Obchody rocznicy uchwalenia

Konstytucji 3 Maja

A.Szaniawska,G.Gomółka,

J.Kucharzak

V
28 Dzień Patrona Szkoły A.Pucyk, E.Bajora, E.Abramek V
29 Przegląd Małych Form Artystycznych A.Dybciak, A.Koźlak,

A.Nawrocka,A.Strzyżewska

V
30 Szkolny Dzień Tańca A.Kryczka-Wysokinska,

G.Strachota

V
31

 

Spotkanie ze strażakami A.Kryczka -Wysokińska,

I.Abramek

V
  Konkurs piosenki religijnej ,,Jak Dawid śpiewać chcę” B.Osiak,A.Szaniawska,

M.Olszewski, G.Ryszkowska

V
32 Orlik XIV Mistrzostwa w PN

,,Sprawni Razem”

J.Kęzik, A.Łukowski,

M.Bujak

V
33. Dzień Rodziny z

Dzieckiem Niepełnosprawnym

K.Turska,A.Kryczka-Wysokińska G.Strachota,A.Szczygielska

 

VI
34. Sportowiec Roku M.Mościcka,G.Celiński,

M.Matusiak

IX-VI
35. Akademia na zakończenie roku szkolnego W.Kokosiński,E.Abramek, E.Listopad,D.Trochimska

 

VI

 

Wróć na górę