Zabawa choinkowa 2008

Nasza społeczność uczniowska żegnała karnawał w czwartkowe popołudnie dnia 31.01.2008 r. Pożegnanie było huczne, a zabawa szampańska. Wśród balonów i bibułowych ozdób z łatwością wyczuwało się karnawałowy nastrój i atmosferę radości.

Imprezę rozpoczął taniec powitalny odtańczony przez wszystkie dzieci we wspólnym dużym kole. Do tańca zachęcała skoczna i głośno rozbrzmiewająca muzyka. Nic dziwnego, że parkiet w mgnieniu oka zapełnił się tancerkami i tancerzami z młodszych oraz starszych klas. Na zabawę przybyły różne bajkowe postacie. Była bestia, choć jak na bestię wyjątkowo sympatyczna i towarzyska. Były: wróżka, królewna, żaba i wiele, wiele innych postaci. W takim doborowym towarzystwie nie sposób było oprzeć się radosnej zabawie.

Ponadto w ten ostatni czwartek karnawału nie mogło też zabraknąć słodkości. Rozgrywki konkursowe rozpoczęło więc zadanie polegające na jedzeniu pączków. A któż nie lubi słodkości? Chętnych było wielu. Konkursy zdobyły dużą popularność, szczególnie wśród młodszych uczestników zabawy.

Głośno dopingowane były takie konkursy jak: wyścig z bombką, taniec z pomarańczą, zwijanie tasiemki. Kulminacyjny punkt imprezy stanowiły wybory króla i królowej balu.

Zwycięzcami w grupie młodszych uczniów okazali się Monika Kulikowska i Michał Czubaszek, w grupie starszych Basia Rodak

i Mariusz Szaniawski. Wybranym parom królewskim wręczono dyplomy oraz nagrody książkowe i kosmetyki. Zwycięzcy i uczestnicy pozostałych konkursów również zostali nagrodzeni. Na pożegnanie wróżka częstowała wszystkie dzieci cukierkami, dziękując jednocześnie za wspólną zabawę i przyjemnie spędzony czas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

(1/64): (2/64): (3/64):
(4/64): (5/64): (6/64):
Galernik - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG