Godło Polski
KONKURS PLASTYCZNY „WIOSNA WOKÓŁ NAS”

KONKURS PLASTYCZNY „WIOSNA WOKÓŁ NAS”
26.04.2022

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 25 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt . „Wiosna wokół nas”.

Celem konkursu było  wykonanie pracy plastycznej ukazującej piękno otaczającej przyrody w okresie wiosny.

Wychowankowie  Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego biorący udział w konkursie otrzymali atrakcyjne nagrody. Ich autorzy wykazali się kreatywnością  i pomysłowością. W związku z tym organizatorzy postanowili wyróżnić wszystkich uczestników konkursu i umieścić ich prace na stronie internetowej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy pomysłowości, wytrwałości i talentu plastycznego i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorami konkursu były panie: K. Chromińska, G. Strachota, I. Grzyb, K. Koć.


Wróć na górę