Godło Polski
DRUGI DZIEŃ FERII ZIMOWYCH W OŚRODKU REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZYM

DRUGI DZIEŃ FERII ZIMOWYCH W OŚRODKU REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZYM
15.02.2022

Drugi dzień ferii zimowych – Bezpiecznych, Zdrowych i Sportowych przebiegł w temacie „ZDROWE ODŻYWIANIE” oraz kształtowaniu wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej.
 
Dnia 15 lutego 2022 roku wychowankowie ORW poznali i utrwalali potrzebę prawidłowego żywienia oraz kształtowali umiejętności komponowania zdrowych posiłków. Wymieniali i wskazywali swoje ulubione owoce i warzywa.
 
Następnie uczestniczyli w projekcji filmu animowanego pt.: „Sing 2”. Jest to pełna przygód animowana komedia adresowana do całej rodziny. Przedstawia grupę zwierzaków, którzy marzą o podboju wielkiego świata i pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Opowieść uwrażliwia na różnorodność, przypomina, że każdy z nas ma inny temperament i inaczej przełamuje niepewność. Najważniejszy jest jednak morał tej historii, który mówi, że o marzenia trzeba walczyć do końca. Wszyscy radośni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.
 
Dziękujemy pracownikom Kina Łuków za uatrakcyjnienie naszych ferii.
 
Zajęcia zorganizowały: p. Karolina Chromińska, p. Agnieszka Szczygielska, p. Karolina Turska, p. Magdalena Wysokińska.

Wróć na górę