Godło Polski
WALENTYNKI

WALENTYNKI
14.02.2022

Dnia 11 lutego 2022 r. obchodziliśmy w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym „Dzień Świętego Walentego”. Zorganizowano „ Pocztę Walentynkową” by przekazać życzenia ulubionym kolegom, koleżankom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie walentynkowe amorki posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Wybrano również najpiękniejszą kartę i nagrodzono zwycięzcę. Z pośród wszystkich kart jury wyłoniło najładniejszą kartkę wykonaną przez wychowanków ORW- grupa XII. Wiele radości sprawiły również wychowankom ośrodka baloniki i lizaki w kształcie serca, które podarował Święty Walenty.
 
Piątek upłynął w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni.
 
DZEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO TO DZIEŃ DOBRY DLA KAŻDEGO!
W TYM DNIU WSZYSCY TO WYZNAJĄ, ŻE CHCĄ KOCHAĆ I KOCHAJĄ!
 
Organizatorzy: L. Celińska, A. Strzyżewska, L. Jasińska i G. Strachota

Wróć na górę