Godło Polski
PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZIMA”

PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZIMA”
03.02.2022

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Zima” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci i młodzieży w świat wartości estetycznych, kształtowanie wartości twórczych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną. Konkurs przeznaczony był dla wychowanków uczęszczających do Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego przy Zespole Placówek w Łukowie. Wychowankowie wykonali prace plastyczne ukazujące piękno przyrody zimą.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Wszyscy biorący udział w konkursie zostali wyróżnieni i otrzymali nagrody.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki: K. Koć, I Grzyb, G. Strachota i K. Chromińska.


Wróć na górę