Godło Polski
SPOTKANIE WIGILIJNE

SPOTKANIE WIGILIJNE
21.12.2021

Tradycją Zespołu Placówek w Łukowie były coroczne jasełka oraz spotkania wigilijne. Z uwagi na potrzebę zachowania zasad reżimu sanitarnego w tym roku takie jasełka i spotkania nie mogły się odbyć.

Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, aby wprowadzić naszą społeczność szkolną w ten piękny i wyjątkowy nastrój oczekiwania na Boże Narodzenie.

Uczniowie pod opieką katechetów i nauczycieli przygotowali świąteczną prezentację słowno – muzyczną, która 16 grudnia została zaprezentowana w formie filmu i wprowadziła wszystkich w świąteczny klimat Bożego Narodzenia. Przy pięknie ubranej choince, przy świątecznych dekoracjach były życzenia, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd i cudowna atmosfera radości, wzajemnej życzliwości, zrozumienia. W tym wyjątkowym dniu wszyscy jeszcze mocniej poczuliśmy się jedną wielką rodziną.

Życzymy wszystkim, aby Maleńka Miłość, która przyszła na świat w ubóstwie Betlejemskiej Groty rozjaśniała myśli nadzieją, a serca napełniała miłością. Wesołych Świąt!!!


Wróć na górę