Godło Polski
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pomagam codziennie”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pomagam codziennie”
19.12.2021

16 grudnia 2021 r. zostały wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego pt. „Pomagam codziennie” zorganizowanego z okazji obchodów Dnia Wolontariusza. Nagrody i wyróżnienia otrzymali:
I nagroda – Patryk Szczuchniak
II nagroda – Alicja Wojtaś
III nagroda – Marta Wasiluk
Wyróżnienie – Oskar Brzozowski, Szymon Kretowicz, Bartosz Izdebski, Julia Stępniewska, Szymon Świeczak, Cezary Chorchel, Michał Miszta, Mateusz Bogusz, Maja Izdebska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za przygotowanie wspaniałych prac. Zachęcamy do bezinteresownej pomocy naszym bliskim oraz tym najbardziej potrzebującym. Pamiętajmy „Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby!”.

(Opracowała: A. Szaniawska)


Wróć na górę