Godło Polski
Warsztaty kulinarne w pizzerii DaGrasso

Warsztaty kulinarne w pizzerii DaGrasso
01.12.2021

1 grudnia 2021 r. uczniowie klasy IVB/VIB i klasy VIC/VIId wzięli udział w warsztatach kulinarnych w pizzerii DaGrasso. Podczas warsztatów każdy uczeń przy pomocy profesjonalnych kucharzy przygotował pyszną pizzę według swojego pomysłu. Oczekując na pizzę, która piekła się w piecu, uczniowie wykonali prace plastyczne związane ze zbliżającymi się Mikołajkami. Następnie odbyła się degustacja. Na koniec wycieczki każdy uczeń otrzymał prezent od Pani Mikołajowej oraz dyplom młodszego pomocnika kucharza. Warsztaty odbyły się w ramach realizacji Programu Doradztwa Zawodowego. Dziękujemy pracownikom pizzerii za miłą atmosferę i cenne wskazówki, które na pewno wykorzystamy przygotowując nasze domowe potrawy. Organizatorami wycieczki były: Dorota Trochimska i Agnieszka Szaniawska.

(Opracowała: A. Szaniawska)


Wróć na górę