Godło Polski
WARSZTATY „WYCHODZĘ Z SIECI. HISTORIA OPOWIEDZIANA RAPEM”

WARSZTATY „WYCHODZĘ Z SIECI. HISTORIA OPOWIEDZIANA RAPEM”
24.09.2021

Koncert w szkole? Czemu nie!

Wyjątkowa forma zajęć miała miejsce w Internacie Zespołu Placówek w Łukowie. W środę 22.09.2021r. Paweł Przewoźny (muzyk, filmowiec) razem z wychowawcą Internatu Maciejem Nurzyńskim oraz wolontariuszem Bartoszem Rychtą poprzez muzykę uwrażliwiali dzieci i młodzież na zagrożenie jakie niesie używanie substancji psychoaktywnych oraz nadmierne korzystanie z Internetu i przesiadywanie w „sieci”. Dobra zabawa i realizowanie siebie możliwe jest bez dopalaczy. Warsztaty „Wychodzę z sieci. Historia opowiedziana rapem” zostały zorganizowane dzięki wsparciu Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Opracował: M. Nurzyński


Wróć na górę