Godło Polski
SPOTKANIE PRZY CHOINCE

SPOTKANIE PRZY CHOINCE
19.12.2020

Boże Narodzenie to piękne i magiczne święta. Wtedy bardziej niż zwykle cieszymy się, że jesteśmy razem. W tym roku niestety nie mogliśmy spotkać się na tradycyjnej wigilii i jasełkach.

Pomimo to zorganizowano miłe „spotkanie przy choince” (z zachowaniem reżimu sanitarnego) podczas którego nauczyciele i pracownicy naszej szkoły mogli spotkać się na wspólnym kolędowaniu. Organizatorzy spotkania przygotowali dla każdego świąteczny upominek, a uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy i szkoły branżowej przygotowali kiermasz świątecznych wypieków.

W wyjątkowy świąteczny klimat świąt Bożego Narodzenia  wprawił wszystkich zgromadzonych świąteczny film. Nauczyciele wraz wychowankami przygotowali świąteczne życzenia w ciekawej formie. Wychowankowie świetlicy pod kierunkiem nauczycieli świetlicy składali piękne życzenia i wraz z wychowankami internatu zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy.

Zaprezentowano również ozdoby świąteczne wykonane przez wychowanków ORW oraz zdjęcia ozdób, które przesłali uczniowie biorący udział w konkursie na „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

Życzymy Wszystkim wesołych świąt!

 

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ŻYCZEŃ I KOLĘD WYKONANYCH PRZEZ NASZYCH WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

https://www.youtube.com/watch?v=R8S1lpTdEvc&feature=youtu.be


Wróć na górę