Godło Polski
WAKACYJNE RADY

WAKACYJNE RADY
23.06.2020

Drodzy Uczniowie!

Zbliża się dla Was czas upragnionych wakacji. Życzymy Wam aby, był to czas na odpoczynek i regenerację sił po długim okresie nauki. Chcemy, abyście zdrowi, uśmiechnięci i szczęśliwi wrócili do szkoły we wrześniu.

Dlatego ważne jest abyście zapoznali się z zasadami bezpiecznego letniego wypoczynku.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji  multimedialnej pt. „Wakacyjne rady”, w której znajdziecie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas letniego wypoczynku, letnie zadania i zagadki oraz piosenki i życzenia na ten letni czas.

https://drive.google.com/file/d/1O_KVujT1eqOwQrVqdji48zCr2pnENCAy/view?usp=sharing

Kliknijcie w link, obejrzyjcie prezentację i wykonajcie zadania.

Zadania można wydrukować.

(Opracowała: A. Kryczka – Wysokińska)


Wróć na górę