Godło Polski

Szanowni Państwo
21.05.2020

Od 25 maja wznawiamy realizację program „Za Życiem”, a od czerwca WWRD. Bardzo proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w naszej placówce. Procedury znajdziecie Państwo na stronie www.zsslukow.pl, w aktualnościach, wybieracie Państwo zakładkę „Przywracanie zajęć stacjonarnych”. Na samym dole po lewej stronie są procedury bezpieczeństwa. Proszę dokładnie zapoznać się z nimi. Następnie należy otworzyć oświadczenia dla rodziców i wypełnić załącznik nr 2 i 3 i odesłać na adres email sekretariatu: sekretariat@zsslukow.pl. Jeśli nie będziecie mieć Państwo możliwości wypełnienia oświadczeń i wniosków elektronicznie, to w wersji papierowej będą dostępne w wejściu głównym do placówki, można je wypełnić, wrzucić do pudełka znajdującego się obok wniosków. Jeśli dziecko objęte jest programem Za Życiem i WWRD wypełniacie Państwo 2 wnioski i 2 oświadczenia. Prosimy o złożenie dokumentów do końca tygodnia (22.05), gdyż realizację zajęć zaczynamy od 25 maja 2020 roku.

 

Danuta Kowal – dyrektor Zespołu Placówek w Łukowie


Wróć na górę