Godło Polski
Serce dla Serca

Serce dla Serca
16.11.2019

W dniu 16 listopada 2019r. Zarząd Oddziału Ratunkowego PCK i Łukowskie Towarzystwo Regionalne im. Jana Stanisława Majewskiego zorganizowali Spotkanie Honorowych Dawców Krwi z terenu powiatu łukowskiego.  Odbyło się ono tradycyjnie w auli I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Uroczystość poprzedzona była mszą św. w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie.

Podczas obchodów Dnia Honorowego Dawcy Krwi zarówno organizatorzy jak i przedstawiciele władz samorządowych dziękowali wszystkim honorowym dawcom krwi. Odznaczono Krzyżem Honorowego Dawcy Krwi, tych co oddali jej najwięcej. Następnie odbyło się losowanie upominków. Upominki zostały ufundowane przez sponsorów, w tym Zespół Placówek w Łukowie, który reprezentowały panie: Iwona Abramek i Aneta Osińska.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, podczas której mogłyśmy poznać zasłużonych dawców krwi, posłuchać występów uczniów ze szkoły muzycznej, jak i zespołów muzyczno-tanecznych.

 

(Opracowały: I. Abramek, A. Osińska)


Wróć na górę