Godło Polski
Sukces Antosi Czarnackiej w „XX powiatowym konkursie plastycznym – Stanisław Moniuszko, ojciec polskiej opery narodowej”

Sukces Antosi Czarnackiej w „XX powiatowym konkursie plastycznym – Stanisław Moniuszko, ojciec polskiej opery narodowej”
06.11.2019

W dniu 6 listopada 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łukowie został rozstrzygnięty powiatowy  konkurs plastyczny pod hasłem „Moniuszko – ojciec polskiej opery narodowej”. Do konkursu przystąpili uczniowie szkół Powiatu Łukowskiego. Spośród wielu nadesłanych prac jury wyłoniło najładniejsze.Wśród docenionych prac znalazła się praca naszej uczennicy klasy IVa Antoniny Czarnackiej, która zajęła III miejsce w kategorii klas IV – VIII. Dyplom i nagrodę Antosia odebrała od wiceburmistrza Łukowa pana Pawła Krasuskiego.

Gratulujemy Antosi i życzymy dalszych sukcesów!

Do konkursu Antoninę przygotowywała pani Iwona Sulej, która również otrzymała dyplom z podziękowaniem.

Uroczystość podsumowała prezentacja multimedialna o życiu i twórczości Stanisława Moniuszki przygotowana przez pracowników biblioteki.

(Opracowała: I. Sulej)


Wróć na górę