Godło Polski
WYSTAWA FOTOGRAFII „W PODRÓŻY”

WYSTAWA FOTOGRAFII „W PODRÓŻY”
23.10.2019

W dniu 23 października 2019r. uczniowie kl. IIb i IIIa Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z opiekunami p. A. Dybciak i A. Koźlak udali się z wizytą do Łukowskiego Ośrodka Kultury na wernisaż wystawy fotografii „W podróży” autorstwa Marka Króla w Galerii PROwizorium. Prezentowane zdjęcia to niewielka część bogatego zbioru fotografii, zarówno z dalekich podróży, jak i tych z najbliższej okolicy. Nasi uczniowie mogli podziwiać wspaniałe zdjęcia z Wietnamu, Irlandii, Kambodży, Rumunii i Maroka poznając tym samym tamtejsze krajobrazy i okolice oraz zamieszkujących tam ludzi wraz z ich kulturą. Proste surowe obrazy, bez ingerencji Photoshop’a, pokazują otaczający podróżującego autora świat. Patrząc na zdjęcia ma się wrażenie, że każda z przedstawionych fotografii skrywa jakaś historię, której my, odbiorcy, możemy się jedynie domyślać.

(opracowała: A. Koźlak)


Wróć na górę