Godło Polski
POPOŁUDNIE Z POEZJĄ

POPOŁUDNIE Z POEZJĄ
22.10.2019

Dnia 22.10.2019 grupa wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego pod opieką pani Marty Niedziałek i pana Grzegorza Gomółki wybrała się do galerii „PROwizorium” Łukowskiego Ośrodka Kultury na program stypendialny Burmistrza Miasta Łuków, w którym pani Zofia Kamola przy oprawie muzycznej zaprezentowała swój najnowszy tomik poezji „Na skrzydłach amora”. Gościnnie wystąpiły uczennice pani Zofii Kamoli, które zaprezentowały swoje talenty: recytatorskie oraz poezji śpiewanej.

Wychowankowie byli bardzo zadowoleni i wyrazili chęć uczestniczenia w podobnych formach spędzania czasu wolnego.

Po wysłuchaniu programu wszyscy bardzo zgłodnieliśmy i wybraliśmy się do pizzerii Wenecja na pyszną pizzę.

(Opracował: G. Gomółka)


Wróć na górę