Godło Polski
Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne
20.05.2019

W Ośrodku Rewalidacyjno Wychowawczym 20 maja, odbyły się zajęcia  adaptacyjne. Podczas tych zajęć dzieci spędziły czas w placówce z rodzicami, przyzwyczajając się do nowego otoczenia i stopniowo zyskując poczucie bezpieczeństwa.  Dzieci tworzyły prace plastyczne, pokonywały przeszkody, bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej, integrowały się z rówieśnikami  oraz poznawały salę i utrwalały imiona pań i rówieśników podczas zabaw.

Ten dzień był spędzony w przyjemnej atmosferze. Dał nam dużo radości, a uśmiechy goszczące na twarzach dzieci były najlepszą zapowiedzią tego, co dopiero przed nami.

Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach proponowanych przez nauczycielki: Dominikę Tuszyńską, Izę Grzyb, Agnieszkę Szczygielską, Grażynę Strachotę i Anetę Świderską.  Liczymy na to, że zaproponowana przez nas forma zajęć w dużej mierze ułatwi dzieciom rozstanie się z rodzicami w pierwszych dniach września.

(Opracowała: A. Świderska)


Wróć na górę