Godło Polski
Przyszła do Nas Pani Wiosna

Przyszła do Nas Pani Wiosna
21.03.2019

21 marca 2019 roku wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego powitała Pani Wiosna. Przygotowaniem do tego dnia  był konkurs pt. „Kapelusz Pani Wiosny”. Wychowawcy jak zwykle wykazali się dużą pomysłowością by praca ich grupy  była najpiękniejsza. Gdy przyszła Pani Wiosna  przymierzyła każdy kapelusz i w każdym było jej do twarzy. Nie zabrakło również chętnych do prezentowania się w  pięknych kolorowych kapeluszach. Wszyscy uczestnicy spotkania z Panią Wiosną mieli również możliwość wzięcia udziału w „czytaniu uczestniczącym” wiersza  Jana Brzechwy pt. „Przyjście wiosny” poprzez słuchanie głośnego czytania, oraz naprzemienne odtwarzanie tekstu operując znakami graficznymi lub wypowiadania tekstu rymującego się. Oto efekty naszych prac konkursowych.

(Opracowała: K. Koć)


Wróć na górę