Godło Polski
Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny
21.03.2019

Dnia 21 marca 2019 r. w naszej szkole przywitaliśmy wiosnę. Z tej okazji zorganizowano wiosenne konkursy i zabawy. Dziewczynkom „wiosna” wplotła we włosy zielone wstążki a chłopcom zawiązała muchy. Następnie na każdej przerwie uczniowie mogli zmagać się z wiosennymi zadaniami, np. wykreślanki wiosenne, zagadki, quiz wiedzy o zwiastunach wiosny, kolorowanki. Zorganizowano też zabawy ruchowe, m.in. skoki żabek, marsz bocianów i loty motyli. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko malowania twarzy, oczywiście w motywy wiosenne. Tego dnia każdy chętny uczeń mógł przebrać się za żabę, bociana czy motyla. Przy dźwiękach wiosennych piosenek wszyscy wesoło spędzili czas.

Mamy nadzieję, że wiosna zawitała do nas na dobre.

Organizatorzy:

Anna Kryczka-Wysokińska

Magda Wysokińska

Anna Strzyżewska

(Opracowała: A. Kryczka – Wysokińska)


Wróć na górę