Godło Polski
Jasełka

Jasełka
19.12.2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 19. 12. 2018r. przeżywaliśmy w naszej wspólnocie szkolnej spotkanie opłatkowe, podczas którego wszyscy zgromadzeni uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice i przybyli goście wysłuchali montażu słowno- muzycznego. Nosił on tytuł „W żłobie tron, choć potężny to Pan…”. Uczniowie wcielający się w rolę Maryi, Archanioła Gabriela wyśpiewali to, do czego przygotowywaliśmy się przez cały czas adwentu: przyjścia na ziemię oczekiwanego Zbawiciela. Poprzez ukazane sceny Zwiastowania, nawiedzenia i narodzin Pana nasze serca jeszcze bardziej otworzyły się dla Niego- Jezusa, a wyśpiewane wspólnie kolędy oraz dzielenie się opłatkiem były okazją do wyrażenia chrześcijańskiego braterstwa w naszej szkolnej rzeczywistości.

(Opracowała: B. Osiak)


Wróć na górę