Godło Polski
RAZEM NA ŚWIĘTA

RAZEM NA ŚWIĘTA
18.12.2018

Uczniowie i nauczyciele należący do Szkolnego Klubu Wolontariatu istniejącego przy Zespole Placówek w Łukowie włączyli się do świątecznej akcji  Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Z tej okazji przygotowano 12 paczek żywnościowych, które zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom. Mamy nadzieję, że akcja przeprowadzona w naszej szkole, spowoduje, że święta w tych domach będą bardziej radosne i szczęśliwe. Serdecznie dziękujemy darczyńcom za przekazane artykuły spożywcze. Dzielenie się z innymi jest najpiękniejszą rzeczą jaką możemy uczynić w życiu, a szczególnie w tak wyjątkowym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Zgodnie z maksymą nieznanego autora „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

(Opracowała: Iwona Abramek)


Wróć na górę