Godło Polski
ANDRZEJKI

ANDRZEJKI
28.11.2018

Upamiętniając zwyczaj wróżb w Wigilię Św. Andrzeja, w naszej szkole co roku odbywa się zabawa andrzejkowa. Dyskoteka andrzejkowa rozpoczęła się 28 listopada 2018 r. o godz. 16.00.

Andrzejki rozpoczęły się wróżbami przygotowanymi przez organizatorów. Wróżby poprowadziły wolontariuszki ze Szkolnego Koła  Wolontariatu pod opieką pani Iwony Abramek. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pech czy może jakaś niespodzianka. Były serduszka z imionami, losy wróżące przyszły zawód, „grosik na szczęście i kości.

Całą imprezę uświetniła fantastyczna muzyka, którą przygotował uczeń III g –  Patryk Ochnik. W klasach, podczas przerw w tańcach, uczniowie delektowali się słodkościami przygotowanymi przez rodziców wychowawców. Andrzejki były wspaniałą okazją do dobrej zabawy w gronie koleżanek i kolegów. Uczniowie bawili się znakomicie.

(Opracowała: A. Kryczka – Wysokińska)


Wróć na górę