Godło Polski
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
26.11.2018

26.11.2018r odbył się w naszej placówce szkolny konkurs wiedzy religijnej pod hasłem „Życie Karola Wojtyły- Papieża Polaka”. Wzięło w nim udział 22 uczniów. Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: I- szkoła podstawowa kl. VII- VIII, gimnazjum, szkoła przysposabiająca do pracy oraz II poziom – szkoła zawodowa. Pytania testowe dotyczyły wydarzeń z życia Karola Wojtyły i pontyfikatu papieskiego. Uczniowie wykazali się dużą znajomością drogi do świętości naszego Wielkiego Rodaka, czego dowodem była dogrywka trójki uczniów. Zdobywców I, II i III miejsca w dwóch kategoriach nagrodzono dyplomami oraz wręczono egzemplarze Pisma Świętego, których sponsorem był ks. Prałat Antoni Pietruszka, proboszcz Parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie.

(Opracowała: B. Osiak)


Wróć na górę