Godło Polski
Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości
21.11.2018

W dniu 21.11.2018r. uczniowie i pracownicy Zespołu Placówek w Łukowie obchodzili Dzień Życzliwości. Stosowanie do okazji nie zabrakło tego dnia pozdrowień, karteczek motywacyjnych do zabrania ze sobą, uśmiechniętych emotikon, które dekorowały tego dnia ściany i drzwi w naszej placówce
oraz uczniów i pracowników. Na długiej przerwie koordynatorki tych obchodów: p.Bożena Tryboń i p.Ewelina Federowicz częstowały ciasteczkami upieczonymi na tą okazję przez uczniów szkoły zawodowej – profil cukiernik oraz przeprowadziły zajęcia artystyczne, podczas których uczniowie przygotowywali życzliwe laurki i dekorowali drzewo, będące ilustracją tegorocznej akcji „ Życzliwość podaj dalej”. Tego dnia w naszej placówce zrealizował również zajęcia profilaktyczne pt. „ Scenariusz życia” przeżyczliwy Paweł „ Under” Przewoźny. Grupa około 80 uczniów była odbiorcami innowacyjnego projektu, w którym historia własna prelegenta, fragmenty filmowe oraz śpiewanie rapu uwrażliwiały na czynniki chroniące w profilaktyce uzależnień. Przez bezpośredni dialog, konkursy z nagrodami, wspólne korzystanie z profesjonalnego sprzętu DJ-a uczniowie zostali zainspirowani, żeby realizować się przez poszukiwanie swoich talentów i ich rozwijanie.

(Opracowała: E. Federowicz)


Wróć na górę