Godło Polski
Dyskoteka z okazji „Dnia Chłopaka”

Dyskoteka z okazji „Dnia Chłopaka”
02.10.2018

W dniu 2 października odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka zorganizowana z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. W rolę didżeja wcielił się Bartek Ochnik uczeń klasy IIIa gimnazjum, który przygotował taneczne hity. Dyskotekę rozpoczęła przedstawicielka samorządu Weronika Machnio  składając chłopcom tym dużym i tym starszym  okolicznościowe życzenia. Zabawę uatrakcyjniły konkursy. Chłopcy mogli się wykazać w roli fryzjerów ponieważ otrzymali zadanie wykonania fryzury wybranej przez siebie koleżance. Z tym zadaniem poradzili sobie doskonale. Wiele śmiechu wzbudziły zmagania w chodzeniu na szpilkach. Podczas zabawy dziewczęta głosowały na Najsympatyczniejszego Chłopaka. Został nim Bartek Szaniawski.

Nad bezpieczeństwem zabawy czuwali wychowawcy i nauczyciele.

(Opracowała: A. Sójka)


Wróć na górę