Godło Polski
VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
28.09.2018

W dniu 28 września 2018r. już po raz kolejny włączyliśmy się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Przygotowania do tego święta trwały cały tydzień, gdyż pod bacznym okiem pani Bożeny Tryboń i pani Iwony Sulej  uczniowie ćwiczyli mnożenie liczb z zakresu 100.

W piątek 28 września na wszystkich przerwach śródlekcyjnych uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z kolegami i koleżankami. Rozwiązywali test znajomości tabliczki mnożenia na czas, krzyżówki, rebusy oraz kolorowanki matematyczne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podsumowaniem całego dnia starań była gra, której planszą był korytarz szkolny. Uczniowie przesuwając się po polach musieli odpowiadać na pytania z tabliczki mnożenia. Po raz kolejny EKSPERTEM został Kamil Mitura. Gratulujemy! Dla wszystkich uczestników zabawy przygotowano słodkie upominki.

(Opracowała I. Sulej)


Wróć na górę